راهنمای انتخاب سایز شلوار زنانه و مردانه
0
راهنمای انتخاب سایز شلوار جین بانه پوشاک

تقریبا هر فروشگاه آنلاین لباس ، بخشی را با عنوان جدول سایزبندی در نظرگرفته است . پس قبل از هرچیز آن جدول را پیدا کنید . در این جدول اندازه های مورد نیاز برای خرید آن پوشاک مشخص شده است .  گاهی لازم است با توجه به اندازه های مشخص شده ، اندازه های خود را بار دیگر با آن تطابق دهید .

سایز لباس های هر فروشگاه ممکن است بر اساس مدلی که طراحی شده است متفاوت باشد ، پس بهتر است تفاوت این مدل ها را بدانید تا در خرید کمتر دچار اشتباه شوید . به طول مثال در طراحی لباس های زنانه دو مدل “misses” و “juniors” وجود دارد . مدل “misses” یک مدل سنتی است. سایزهای آن بر اساس اعداد زوج (۴ ، ۶ ، ۸ ) است و در ناحیه بالاتنه و پایین تنه گشاد است و بیشتر برای هیکل های مدل ساعت شنی مناسب است . در مدل “juniors” سایزها بر اساس اعداد فرد ( ۳، ۵ ، ۷ ) می باشند و در ناحیه بالا تنه و پایین تنه تنگ است و بیشتر برای افراد لاغر مناسب است .

اگر از آن دسته افرادی هستید که خرید آنلاین لباس را زیاد انجام می دهید بهتر است بعد از خرید از هر فروشگاه و یا برندی ، سایز متناسب با خود را یادداشت کنید ، تا در خرید های بعدی بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید . شاید این کار در ابتدا خنده دار به نظر بیاید اما در مواقعی که سایز لباس بر اثر شست و شوی زیاد و یا به هر دلیلی از بین برود دسترسی به آن سخت خواهد بود مگر آنکه قبلا آن را یادداشت کرده باشید .

جدول سایز بندی

انتخاب سایز شلوار زنانه و مردانه
انتخاب سایز شلوار زنانه و مردانه

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X