چهار شیوه برای ترکیب رنگ سال ۲۰۱۸ در استایل زنانه
0

نگ سال ۲۰۱۸ رنگ فرابنفش است، یا همان ultra violet اگر دقیق‌تر بخواهیم رنگی را که موسسه پنتون برای امسال انتخاب کرده است بشناسیم، باید بگوییم این رنگ ترکیبی غلیظ از رنگ بنفش است.

عکس‌های بالای صفحه را ورق بزنید و استایل‌های بیشتری ببینید.

بنفش رنگی است که معمولا با تجمل و زیبایی شاهانه ارتباط دارد و در ترکیب‌های مختلف رنگی، می‌تواند به عنوان رنگ اصلی، دیده شود و توجه‌ها را به خود جلب کند. وقتی بنفش رنگ سال ۲۰۱۸ را می‌پوشید، بهتر است اجازه دهید این رنگ در مرکزیت استایل شما قرار گیرد و بقیه رنگ‌ها ساده و آرام، تنها آن را کامل کنند. چراکه این رنگ یک رنگ کاملا قوی و گیرا است.

اما برای بنفش‌های ملایم‌تر می‌توانید، ترکیبِ رنگ قوی‌تری را به کار ببرید.

برای آنک یک استایل خاص با ترکیب رنگ بنفش و دیگر رنگ‌ها داشته باشید، می‌توانید از توصیه‌های مجله oureverydaylife استفاده کنید و بعد سراغ تکه‌های بنفش در استایل‌تان بروید.

رنگ‌های طبیعی در زمینه یک ظاهر کلاسیک

رنگ‌های طبیعی و ساده را به عنوان انتخاب‌های اساسی، برای ست کردن با رنگ بنفش داشته باشید، یعنی هر گاه نمی‌دانستید با یک تکه لباس یا اکسسوری بنفش خود چه چیزهایی را ست کنید، می‌توانید از رنگ‌های طبیعی مثل خاکی، سفید و کرم استفاده کنید.

در این ترکیب، تکه بنفش لباس‌ها، در استایل شما بیشتر دیده می‌شود و تاکید بیشتری روی این رنگ می‌گذارید. با چند اکسسوری طلایی و تکه‌های چرمی مثل کیف و کفش چرم ، استایل ساده شما، متفاوت می‌شود.

رنگ سال ۲۰۱۸ را به چالش بکشید

اگرچه رنگ بنفش سال ۲۰۱۸، با در نظر گرفتن تن رنگی و غلظت آن، یک رنگ قوی به شمار می‌رود، اما دلیل نمی‌شود نتوانید آن را با رنگ‌های قوی دیگر ترکیب کنید.­

قرمز، یکی از رنگ‌هایی است که می‌تواند با بنفش ترکیب قدرتمندی را به وجود آورد. یک قرمز روشن را می‌توانید با بنفش تیره یا همان violet  ترکیب کنید و بعد این استایل را با چند تکه و اکسسوری به رنگ‌های طبیعی قهوه‌ای یا کرم کامل کنید.

برای یک استایل کاملا زنانه، به ترکیب دو رنگ بنفش و زرد فکر کنید، یک ترکیب رویایی و پررمز و راز. این دو رنگ یک کنتراست زیبا و مدرن را به وجود می‌آورند. برای کامل کردن استایلی که با ترکیب زرد و بنفش درست کرده‌اید، از اکسسوری‌های ساده و ظریف استفاده کنید. زیورآلات مروارید، انتخاب‌های خوبی هستند.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

0

بالا

X